stari-mikrofonDruštvo poklicnih radijskih in televizijskih napovedovalcev sporoča, da je tričlanska komisija v sestavi Nadja Jarc, Primož Vitez in Andrej Stopar sprejela odločitev o letošnjih dobitnikih Kristalnega mikrofona in priznanja Ane Mlakar.

Letošnja nagrajenca ostajata še skrivnost. Razkrili ju bomo na prireditvi Kristalni mikrofon 2016, ki bo potekala v sredo, 16. novembra, ob 20. uri v Studiu 26 Radia Slovenija. Vabimo vas, da se nam pridružite preko radijskih valov Prvega programa Radia Slovenija, Radia Koper in Radia Maribor ali preko neposrednega video prenosa na RTV 4D.

Večer bo poleg nagrad prinesel tudi obilico odlične glasbe Big Banda RTV Slovenija z Boštjanom Gombačem in smeha, za katerega bosta poskrbela Tilen Artač in Jure Mastnak. Prireditev bo povezoval Miha Zor.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Facebook